Spersonalizowana dieta

Oferta obejmuje indywidualny jadłospis bez konsultacji dietetycznej. Jeżeli chcesz skorzystać ze zdrowych i sezonowych jadłospisów, skontaktuj się ze mną. Na mojej stronie nie znajdziesz gotowych jadłospisów np. insulinooporność 1800 kcal, dlaczego? Ponieważ do każdego przypadku podchodzę indywidualnie. Jadłospis układany jest w oparciu o wypełnioną przez Ciebie ankietę, dzięki której poznam Twoje upodobania i indywidualne preferencje żywieniowe. Jadłospis będzie przygotowany w oparciu o Twój przypadek: odpowiednia podaż kalorii, makroskładników, witamin i minerałów specjalnie dla Ciebie! Chcesz co jakiś czas zmienić dania? Nie ma problemu z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie kontynuację.

Spersonalizowana dieta nie obejmuje wszystkich jednostek chorobowy jeżeli w typach diet nie znajdziesz swojego przypadku wymaga on omówienia na konsultacji. Przejdź do zakładki umów się.

Męska Płodność

Starasz się o dziecko? A może planujesz to w niedalekiej przyszłości?

TA DIETA JEST DLA CIEBIE.
Dieta przeznaczona jest nie tylko dla Mężczyzn zmagających się z niepłodnością, ale także dla Mężczyzn starających się o potomstwo. Nie od dziś wiadomo, że do poczęcia dziecka konieczne jest wsparcie nie tylko kobiety ale i mężczyzny. Idealna dieta dla świadomego mężczyzny chcącego wesprzeć swoją płodność.

 199 zł

Redukcja

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Masz dość diet opartych na produktach, których nie lubisz? Masz dość poszukiwania ekskluzywnych produktów, których dostępność jest znikoma?

TA DIETA DLA CIEBIE.
Dieta redukcyjna dla niej lub dla niego przygotowana w oparciu o informacje zawarte w ankiecie. Zyskasz indywidualnie przygotowaną kaloryczność diety pod Twój przypadek.

199 zł

Dieta przeciwzapalna

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe lub chcesz w końcu mieć zdrową dietę bez godzin spędzonych na fit profilach w poszukiwaniu smacznych i zdrowych przepisów?

TA DIETA JEST DLA CIEBIE.
Zdrowa dieta przeznaczona dla osób bez większych problemów zdrowotnych. Dieta, którą powinna stosować większość populacji.

 

199 zł

Interesują Cie inne usługi ? Wejdź w zakładke oferta

Zapoznaj się z ofertą, wybierz typ diety dla Ciebie.

Wejdź w zakładkę umów się i wybierz “Spersonalizowana Dieta”. Wypełnij ankietę i prześlij ją na e-mail l.grabski.dietetyk@gmail.com z tytułem “spersonalizowana dieta”

Otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia.
Czas oczekiwania na Twoją spersonalizowaną diętę to 14 dni.

Rejestracja

725 424 021
Poniedziałek: 8-16
Wtorek: 15-18

Adres

ul. Jagiellońska 36a.
85-097 Bydgoszcz,
Kujawsko-Pomorskie, Polska