e-Book 

Jedzenie dla zdrowia mikrobioty 

 

19,99 zł przez określony czas przedsprzedaży

O książce 

Jedzenie dla zdrowia mikrobioty- to prosty poradnik, który podpowie Ci, jak dbać o swój mikrobiom. Wiedza zawarta w ebooku, poparta jest  najnowszymi  badaniami  naukowymi oraz  wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. W  ebooku znajdziesz autorski plan dbania o jelita, który pozwoli Ci dbać o jelita każdego dnia. Dzięki ebookowi dowiesz się, jak ważny jest dla nas mikrobiom i jakie funkcje pełni w naszym organizmie. Poznasz tajniki współdziałania i dbania mikrobiomu o organizm żywiciela. Dowiesz się, jaki wpływ na Twój mikrobiom miał sposób porodu czy karmienia. Ebook jest gotowym planem pracy nad Twoimi jelitami, jest prostym narzędziem  wspierania jelit każdego dnia. 

Ebook da Ci odpowiedź na fundamentalne pytanie, jak wygląda zdrowy mikrobiom i  czy mamy na niego wpływ. Z ebooka dowiesz się, jak zapobiec chorobom takim jak: SIBO, autoimmunologia, AZS, RZS i wiele innych, w których dysbioza bakteryjna odgrywa istotną rolę.

Kup ebook w promocyjnej cenie w  przedsprzedaży za 19,99 zł,  później 39,99zł 

Ebook pomoże Ci uzyskać odpowiedzi na wiele innych pytań, m.in.:

^

1. Dlaczego nasz mikrobiom jest taki ważny?

^

2. Jak nasz mikrobiom wpływa na nasz organizm?

^

3. Jak kształtować mikrobiom naszych pociech?

^

4. Jaką dietę wprowadzić, aby utrzymać zdrowy mikrobiom?

^

5. Czy warto wspierać jelita suplementacją?

^

6. Błonnik- suplementować, czy nie?

rozdziałów

Stron

Ebook umożliwi Ci zrozumienie trudnych zależności między jelitami, a całym organizmem. Dowiesz się, jak dbać o jelita każdego dnia, aby  nie doprowadzić do dysbiozy bakteryjnem. Dzięki treści zawartej w poradniku będziesz w stanie samodzielnie skomponować dietę, która utrzyma zdrowie Twojego mikrobiomu. Materiał uporządkuje Twoją wiedzę o mikrobiocie oraz da Ci fundamenty do dbania o Twój mikrobiom.

Dla kogo jest E-book ? 

^

Dla wszystkich osób chcących zadbać o swoje zdrowie.

^

Dla osób chcących zadbać o swój mikrobom.

^

Dla pacjentów po wyleczonym SIBO.

^

Dla osób chcących uporządkować swoją wiedzę na temat mikrobioty.

Autor.

Jestem dietetykiem klinicznym, swoje doświadczenie zdobywałem ucząc się od najlepszych dietetyków w Polsce takich jak Paulina Ihnatowicz, Emila Ptak czy Emilia Cesarek. Tytuł magistra dietetyki zdobyłem na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. 

Jestem osobą dociekliwą i zawsze poszukuję głównej przyczyny problemów. Specjalizuję się w chorobach jelit, a szczególnie w SIBO a także w zaburzeniach hormonalnych zarówno kobiet jak i mężczyzn. Od kilku lat zajmuję się również prowadzeniem kobiet w ciąży. Jestem zwolennikiem stałego rozwoju, dlatego chętnie i regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach z zakresu dietetyki klinicznej. Sam również prowadziłem kilkanaście wykładów stacjonarnych oraz online. Oprócz diety zmiana stylu życia to podstawa mojej pracy.

Łukasz  Grabski 

Rejestracja

725 424 021
Poniedziałek: 8-16
Wtorek: 15-18

Adres

ul. Jagiellońska 36a.
85-097 Bydgoszcz,
Kujawsko-Pomorskie, Polska